Kategorie: Novinky, HKVS hlásí

Plánujete nábor, akci pro veřejnost? Prezentujte se pomocí nových letáků o vodním skautingu

HKVS nabízí ke koupi nové letáky o vodním skautingu, pro VS za dotovanou cenu 2Kč.

Nový, moderní, hezký leták vodních skautů. Je oblíbený mezi neskautskou veřejností, protože jim v kostce přestavuje vodní skauting. Mají ho rádi i rodiče, protože se v něm dozví to, co potřebují, před dáním potomka ke skautům. Milují ho děti, protože v něm najdou úžasné obrázky. Je vhodný na nábory, prezentaci na veřejnosti, představení se sponzorům. Pár kousků by měl mít v zásobě každý kapitán či kapitánka.

Jak ho sehnat? Vyplň objednávku na https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFJhMU1DMVhsUzZVSWZyRVNoZkFxd2c6MQ. Způsob dodání závisí na tobě a množství letáků. Pokud nespěcháš, můžeš si je vyzvednout nebo zakoupit na podzimním srazu vodních skautů. Tedy jestli nějaké zbudou :-)

Cena jednoho letáčku jsou pouhé 2 Kč + poštovné. Tak neváhej a kup!